Vacatures 3

Nieuwe collega: Johan Strijk

Johan Strijk Raderadvies

 

 

Nieuwe collega: Johan Strijk

We zijn verheugd om aan te kondigen dat Johan Strijk ons team komt versterken als inpecteur bij Raderadvies. 

Johan brengt de nodige werkervaring mee vanuit zijn werkverleden als planner en werkvoorbereider in de bouw, waar hij de nodige materialenkennis heeft opgedaan. Daarnaast heeft hij ervaring met opnames van monumentaal onderhoudswerk op locatie. 

Met zijn achtergrond in de bouwkunde kijkt Johan ernaar uit om zijn reeds opgedane kennis in de praktijk te brengen en zichzelf verder te ontwikkelen binnen ons bedrijf. We hebben er alle vertrouwen in dat hij snel zal groeien in zijn nieuwe functie en een waardevolle toevoeging zal zijn aan ons team.

 Welkom Johan! We kijken uit naar een duurzame en succesvolle samenwerking.

Naast dat Raderadvies.nl gebruikt maakt van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, willen wij graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?