Vacatures 3

Nieuwe collega: Jurjen Potkamp

We zijn verheugd om een nieuwe collega te mogen begroeten bij Raderadvies: Jurjen Potkamp! Jurjen is een ervaren vastgoedinspecteur en -adviseur met een mooie staat van dienst. Hij heeft zowel zijn NEN2767-certificering als inspecteur en adviseur op zak, wat hem een waardevolle aanvulling maakt op ons team in Zwolle.

Hij brengt ook uitgebreide werkervaring mee als projectleider renovatie en projectleider verduurzaming in de bouw. Deze achtergrond stelt hem in staat om complexe projecten met een focus op onder andere duurzaamheid efficiënt op te pakken.

Jurjen zal bij ons aan de slag gaan als projectleider en we kijken ernaar uit om samen met hem te werken aan onze projecten. Zijn expertise en ervaring zullen ons team zeker versterken.

Welkom bij het team, Jurjen!

Naast dat Raderadvies.nl gebruikt maakt van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, willen wij graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?